legitimate essay writing company short essay on communalism checklist evaluation essay essay graduate school format hbs mba essay questions 2011

 

Paigaldustingimused erinevad vastavalt toodetele, loetelu lisatud alljärgnevalt.

  1. Pistikud

1.1 Süvistatud. Peab olema paigaldatud toos, mille külge pistik paigaldatakse. Toosi peab olema paigaldatud toitekaabel, mille külge ühendadakse pistik. Kui pistikuid on reas rohkem kui 1 (üks), siis lisandub hinnale toitekaabli maksumus, juhul kui neid ei ole paigaldatud. Kaabli maksumuse hind on toodud välja kodulehel lahtris kaablid.
1.2 Pinnapealne. Paigalduspunkti peab olema paigaldatud toitekaabel.

  1. Lülitid

2.1 Süvistatud. Peab olema paigaldatud toos, mille külge lüliti paigaldatakse. Toosi peab olema paigaldatud toitekaabel, mille külge ühendadakse lüliti. Kui lüliteid on reas rohkem kui 1 (üks), siis lisandub hinnale toitekaabli maksumus, juhul kui neid ei ole paigaldatud. Kaabli maksumuse hind on toodud välja kodulehel lahtris kaablid.
2.2 Pinnapealne. Paigalduspunkti peab olema paigaldatud toitekaabel.

  1. Side

3.1 Süvistatud. Peab olema paigaldatud toos, mille külge sidepesa paigaldatakse. Toosi peab olema paigaldatud sidekaabel, mille külge ühendadakse sidepesa.
3.2 Pinnapealne. Paigalduspunkti peab olema paigaldatud sidekaabel.

  1. Juhtimine

4.1 Süvistatud. Peab olema paigaldatud toos, mille külge seade paigaldatakse. Toosi peab olema paigaldatud seadmekaabel, mille külge ühendadakse seade.
4.2 Pinnapealne. Paigalduspunkti peab olema paigaldatud seadmekaabel.

  1. Põrandaküte

5.1 Süvistatud. Peab olema paigaldatud toos, mille külge seade paigaldatakse. Toosi peab olema paigaldatud seadmekaabel või seadmekaablid, mille külge ühendadakse seade. Kui seadmeid on reas rohkem kui 1 (üks), siis lisandub hinnale seadmekaabli maksumus, juhul kui neid ei ole paigaldatud.
5.2 Pinnapealne. Paigalduspunkti peab olema paigaldatud seadmekaabel/seadmekaablid.

  1. Valgustus

6.1 Süvistatud. Paigalduspunkt peab vastama paigaldusjuhisele, mis on väljastatud vastavalt tootjale. Paigalduspunkti peab olema toodud toitekaabel.
6.2 Pinnapealne. Paigalduspunkt peab vastama paigaldusjuhisele, mis on väljastatud vastavalt tootjale. Paigalduspunkti peab olema paigaldatud toitekaabel.